• Materiały do roku formacyjnego 2016/17:

    MIŁOSIERNI JAK OJCIEC 
    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>>
    Diecezjalny plan pracy RŚ-Ż AW ==>>
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

W roku formacyjnym 2014/2015 w archidiecezji warszawskiej funkcjonują trzy rejony Ruchu Światło-Życie: Północny, Południowy i Zachodni.

W ramach rejonów Ruchu Światło-Życie funkcjonuje nadal 11 rejonów Domowego Kościoła, jednak z pewnymi zmianami w stosunku do ubiegłego roku: w wyniku rozwiązania rejonu Centralnego Ruchu Światło-Życie, kręgi DK tego rejonu przeszły do innych rejonów, a rejon Północny DK, z racji dużej liczebności kręgów został podzielony na rejonKampinosi rejonCentrum. Stąd:

- w Rejonie Północnym RŚ-Ż funkcjonują 3 rejony DK – Centrum, Kampinos i Kana Galilejska,

- w Rejonie Południowym RŚ-Ż funkcjonują 4 rejony DK – Kabaty, Nadwiślański, Piaseczno i Ursynów,

- w Rejonie Zachodnim RŚ-Ż funkcjonują 4 rejony DK – Grodzisk, Jelonki, Pruszków i Ursus.

Podział na dekanaty i należące do nich parafie jest dostępny na stronie Archidiecezji Warszawskiej: http://archidiecezja.warszawa.pl/personalia/dekanaty/ 

mapa DKAW baner1

 

 


 

Rejon DK AW obejmuje (dekanaty, parafie) Rejon Ruchu Światło-Życie AW
CENTRUM wolski, żoliborski, staromiejski (bez par. Nawiedzenia NMP), ochocki, śródmiejski Północny
KAMPINOS bielańskikampinoskilasecki (par. Laski, Izabelin, Lipków)
KANA staromiejski (tylko par. Nawiedzenia NMP)
KABATY ursynowski (parafie bł. Władysława z Gielniowa, Ojca Pio, bł. Edmunda Bojanowskiego, Ofiarowania Pańskiego), wilanowski (tylko par. św. Elżbiety) Południowy
NADWIŚLAŃSKI konstancińskiczerskiwareckimogielnickipiaseczyński (tylko par. Józefosław), tarczyński (tylko par. Prażmów) 
PIASECZNO piaseczyński (bez par. Józefosław), raszyński (tylko par. Magdalenka), tarczyński (bez par. Ojrzanów i Prażmów), grójecki
URSYNÓW mokotowski (parafie św. Michała Archanioła, św. MM Kolbego, św. Stefana, św. Kazimierza), ursynowski (parafie św. Zofii Barat, św. Tomasza, św. Apostołów Piotra i Pawła, św. Katarzyny, św. Dominika, Wniebowstąpienia Pańskiego), wilanowski (bez par. św. Elżbiety)
GRODZISK grodziskitarczyński (tylko par. Ojrzanów), błoński (parafie Bramki, Kampinos, Kaski, Niepokalanów, Pawłowice, Zawady), brwinowski (parafie Milanówek x2, Żuków, Podkowa Leśna) Zachodni
JELONKI lasecki (parafie Babice, Blizne, Borzęcin, Ołtarzew, Ożarów, Zaborów), jelonkowskibłoński (parafie Błonie x2, Leszno, Łaźniew, Płochocin, Rokitno),
PRUSZKÓW pruszkowskiraszyński (bez par. Magdalenka), brwinowski (parafie Brwinów i Otrębusy)
URSUS ursuski (parafie św. Jana Apostoła i Ewangelisty, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Matki Bożej Fatimskiej, Serca Pana Jezusa, św. Józefa Oblubieńca NMP, św. Rodziny, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Matki Bożej Saletyńskiej)

W roku formacyjnym 2013/2014 Domowy Kościół jako gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie na obszarze naszej ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ funkcjonuje już w 11 rejonach. Liczba kręgów cały czas rośnie, więc nie wiadomo, ile rejonów będzie w latach przyszłych.

W roku formacyjnym 2012/2013 Domowy Kościół gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie na obszarze DIECEZJI WARSZAWSKIEJ jest podzielony na 10 rejonów DK. Jeden rejon to najczęściej kilka dekanatów, ale od pewnego czasu liczba kręgów na niektórych obszarach jest tak duża, że na rejon składa się tylko jeden dekanat (np. Rejon Ursus) czy nawet jego część (np. Rejon Kabaty).

W Domowym Kościele Archidiecezji Warszawskiej podział na rejony związany jest z podziałem diecezji na dekanaty. Aktualna lista dekanatów jest dostępna zawsze na stronie Archidiecezji Warszawskiej w zakładce Archidiecezja/Struktura.

W latach 2011-2012 Domowy Kościół gałąź rodzinna Ruchu Światło-Życie na obszarze DIECEZJI WARSZAWSKIEJ był podzielony na 9 rejonów.

Jesteś tu: