Drodzy, zapraszamy serdecznie na

Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

 "Krucjata Wyzwolenia Człowieka – Dzieło Miłości"

8 grudnia 2019 r. parafia św. Anny w Grodzisku Mazowieckim

rsz 2020 0619 klonowscyrsz 2020 0619 dyra

Chcemy podziękować Bogu za 3 lata naszej posługi - jako Para Rejonowa Domowego Kościoła - Rejonu Grodziskiego. Z perspektywy minionego czasu musimy potwierdzić słowa wszystkich naszych poprzedników, którzy zapewniali nas, że posługa ta wiąże się ze szczególnym Bożym błogosławieństwem. Był to dla nas niezwykły, czas Łaski od Pana Boga. Teraz wiemy, że to On nad wszystkim czuwał i o wszystko się troszczył.

19 czerwca 2020 r. w parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku Mszą świętą w intencji naszego Rejonu rozpoczęliśmy spotkanie, podczas którego została wybrana nowa Para Rejonowa. Przeprowadziła je Para Diecezjalna, Anna i Piotr Zadrożni, z udziałem moderatora diecezjalnego ( i opiekuna naszego rejonu) ks. Pawła Witkowskiego.

W oczekiwaniu na liczenie głosów dziękowaliśmy za otwartość wszystkim trzem małżeństwom, które zgodziły się kandydować. Wiemy, że ta decyzja wymagała otwartości serca i gotowości służenia innym.

Gorące „Bóg zapłać" wszystkim parom łącznikowym, które wspierały nas przez te 3 lata. Ofiarowywaliście nam konkretną pomoc i serce, nie odmawiając, gdy o nią prosiliśmy. Umacnialiśmy się Waszym zaangażowaniem i rozkochaniem w Domowym Kościele.

Serdecznie dziękujemy parom pilotującym za powiedzenie „tak". Dzięki Waszej posłudze kolejne małżeństwa mają możliwość poznania piękna charyzmatu naszego Ruchu.

Dziękujemy parom animatorskim. I to nie tylko z tego względu, że mogły odbyć się wybory Happy emoticon, ale przede wszystkim za Waszą „pracę u podstaw".

Dziękujemy ks. Pawłowi za duchową opiekę, wsparcie i zawsze dobre słowo. Serdeczne "Bóg zapłać" wszystkim kapłanom, którzy wspierają dzieło Domowego Kościoła naszego rejonu.

Duch Święty za pośrednictwem animatorów powierzył troskę o małżeństwa naszego rejonu Katarzynie i Danielowi Klonowskim z parafii św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku. Jesteśmy pewni, że Pan Bóg powierzył rejon w dobre ręce.

Dziękując Wam wszystkim za dobro, którego doświadczaliśmy i doświadczamy od Was, prosimy, abyście swoją modlitwą objęli Nasz Rejon oraz Kasię i Daniela, którzy podjęli się odpowiedzialności za Naszą Wspólnotę jako nowa Para Rejonowa.

Z wdzięcznością Bogu za 3 lata posługi.

Basia i Piotr Dyrowie
ustępująca para rejonowa

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności