Wielu z Was dzieliło się z nami pragnieniem uczestniczenia w spotkaniach modlitewnych. Wieczór Uwielbienia zorganizowany przez Diakonię Rekolekcji Ewangelizacyjnych był odpowiedzią na te prośby. Spotkanie miało charakter otwarty - ewangelizacyjny. Przyszło dużo młodych ludzi i dzięki porze popołudniowej przyszły całe rodziny.

Spotkanie rozpoczęliśmy od nauczenia się pieśni, aby w czasie modlitwy pełną piersią śpiewać na Bożą chwałę. Oprawę muzyczną zapewnili muzycy zgromadzeni wokół Dominika, który poprowadził modlitwę. Nagłośnienie profesjonalnie zorganizował Bogdan. W czasie spotkania Maciek głosił orędzie ewangelizacyjne po którym wysłuchaliśmy budujących świadectw. Po raz kolejny mogliśmy osobiście spotkać się z Jezusem i poddać Mu nasze plany i decyzje. Uwielbialiśmy Boże Imię, wyznawaliśmy panowanie Jezusa w naszym życiu i daliśmy sie porwać Duchowi Świętemu do tańca na Bożą chwałę.

Czuliśmy się jak Boże dzieci przed Ojcem, a dzieci biegały pomiędzy nami.  Nasze dzieci po spotkaniu powiedziły, że "Duch Świety mocno prowadził wujka Dominika w modlitwie, a jak wujek Maciek głosił Słowo Boże to serce pałało". I my tak czuliśmy.

Do domu wróciliśmy szczęśliwi. Przeżyliśmy bardzo dobry dzień i już czekamy na następny sobotni wieczór uwielbienia w kwietniu.

 

Zdjęcia z Wieczoru Uwielbienia

 

 

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności