• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Dziękujemy wszystkim animatorom, którzy w wielkiej odpowiedzialności tak licznie stawili się w niedzielne popołudnie (20.XII.2009) w Piasecznie, by wybrać nową parę rejonową. Do wyborów zgłoszone zostały trzy pary (Kasia i Piotr Czublun, Monika i Radek Galbarczykowie, Wiesia i Igor Wasilewscy). Dziękujemy im, że powiedzieli Panu Bogu TAK i wyrazili chęć posługi w rejonie.
 

W wielkiej radości i pokoju ducha wybraliśmy Wiesię i Igora Wasilewskich na nową Parę Rejonową Rejonu Nadwiślańskiego. Wybory przeprowadził x. Marcin Łuczak i Ela z Mirkiem Wrotek.
 

Nasze radosne nastroje przeniosły się na część nieoficjalną, czyli agapę. Goszcząca u nas para diecezjalna również zwróciła uwagę na radosną atmosferę tego popołudnia. Podczas agapy rozmawialiśmy, a Igor częstował wszystkich herbatką i słodkościami. Widzimy, że posługa Igora i Wiesi będzie prawdziwym świadectwem służby i za to Chwała Panu.
 

Wszyscy stawiamy się do dyspozycji naszej nowej parze rejonowej życząc Jej by doświadczała Bożej opieki i jedności małżeńskiej.
 

Przy tej okazji życzymy wszystkim raz jeszcze ciepłych (szkoda, że mróz ustąpił) i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
 

w jedności Ducha Św.

Beata i Jarosław Bernatowicz
 

„Niebu na chwałę, piekłu na złość,

Dzisiaj na ziemię przychodzi Gość.”
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności