• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

Agnieszka i jej mąż Artur od kilku lat trwają w kręgu przy parafi Dzieciątka Jezus w naszym rejonie. Mają dwie piękne córeczki. Są małżeństwem radosnym i silnym pomimo wielu trudności.

Agnieszka nie widzi na jedno oko, bardzo słabo słyszy, a w ostatnim czasie pogorsza jej się wzrok w drugim oku.

 

Wiele osób modli się już za przyczyną ks. Franciszka Blachnickiego o cud uratowania wzroku i słuchu dla Agnieszki.

Prosimy i Was o włączenie się w tą modlitwę.

 

Tekst modlitwy za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

"Boże, Ojcze Wszechmogący, dziękujemy Ci za Twojego kapłana sługę Bożego Franciszka, którego w niezwykły sposób obdarzyłeś łaską wiary konsekwentnej, tak iż swoje życie oddał niepodzielnie na Twoją służbę.
Dziękujemy ci za to, że pozwoliłeś mu gorąco miłować Twój Kościół i zrozumieć, że najgłębszą zasadą jego żywotności i płodności jest oblubieńcze oddanie siebie w miłości Twojemu Synowi, na wzór Niepokalanej, Matki Kościoła. Dziękujemy Ci również za to, że przez tego kapłana wzbudziłeś na polskiej ziemi Ruch Światło-Życie, który pragnie wychowywać swoich uczestników do posiadania siebie w dawaniu siebie i w ten sposób przyczyniać się do wzrostu żywych wspólnot Kościoła.Bądź uwielbiony, Boże, w słudze Bożym księdzu Franciszku, w jego życiu i dziele, i racz wsławić swoje Imię, udzielając mi przez jego wstawiennictwo łaski ..........................,o którą najpokorniej proszę. Amen".

 

Katarzyna i Marcin Piaseccy

para rejonowa

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności