Rejon Nadwiślański |
Podrejon Józefosławski |
Lp. |
animatorzy |
opiekun duchowy |
parafia kręgu |
1. |
Anna i Marcin Śliwa |
ks. Błażej Węgrzyn |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
2. |
Anna i Adam Konieczni |
ks. Andrzej Pawlak |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
3. |
Sylwia i Paweł Klausowie |
ks. Błażej Węgrzyn |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
4. |
Bożena i Zbigniew Korolowie |
ks. Mateusz Oborzyński |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
5. |
Beata i Marcin Jakowlewowie |
ks. Mateusz Oborzyński |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
6. |
Joanna i Cezary Ostrowscy |
ks. Błażej Węgrzyn |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
Podrejon Konstanciński |
Lp. |
animatorzy |
opiekun duchowy |
parafia kręgu |
1. |
Marta i Leszek Bosek |
o. Szymon Kulwicki SAC |
Wniebowzięcia NMP w Konstancinie |
2. |
Mariola i Jerzy Wrochna |
ks. Michał Bogdan |
św. Zygmunta w Słomczynie |
3. |
Monika i Krzysztof Pająkowie |
ks. Maciej Szymański |
NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze |
4. |
Renata i Marek Pantak |
ks. Rafał Stasiak |
św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie |
5. |
Iwona i Artur Papińscy |
ks. Piotr Wierzbicki |
międzyparafialny 01 |
Podrejon Kalwaryjsko-Warecki |
Lp. |
animatorzy |
opiekun duchowy |
parafia kręgu |
1. |
Łucja i Przemysław Michalscy |
ks. Andrzej Jerominek MIC |
Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii |
2. |
Olga i Robert Korczakowie |
ks. Marek Kurzyński MIC |
Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii |
3. |
Małgorzata i Zbigniew Stępień |
ks. Przemysław Bogusz |
św. Mikołaja w Warce |
4. |
Izabela i Mariusz Katana |
o. Robert Dziewulski OSPPE |
św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach |
5. |
Monika i Marcin Celejewscy |
ks. Sławomir Paszowski |
międzyparafialny 02 |
Kręgi pilotowane |
Lp. |
piloci |
opiekun duchowy |
parafia kręgu |
1. |
Magdalena i Artur Plewa |
ks. Stefan Bernat |
św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu |
2. |
Jolanta i Maciej Łaba |
ks. Tadeusz Jamka |
św. Bożej Rodzicielki Maryi w Klarysewie |
3. |
Sylwia i Tomasz Kwiręg |
ks. Adam Petakiewicz |
Wniebowzięcia NMP w Konstancinie |
4. |
Anna i Hubert Szperlowie |
ks. Michał Bogdan |
św. Zygmunta w Słomczynie |
5. |
Marysia i Piotr Białoskórscy |
ks. Maciej Szymański |
NMP Królowej Pokoju (w Rodzinach) w Baniosze |
6. |
Ewelina i Paweł Pietrzak |
ks. Tadeusz Polak |
św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie |
7. |
Anna i Michał Wójcikowie |
ks. Paweł Skonieczny MIC |
Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii |
8. |
Paulina i Arkadiusz Regulscy |
ks. Wojciech Piórko |
św. Mikołaja w Warce |
9. |
Agnieszka i Przemysław Pakulscy |
ks. Grzegorz Krysztofik |
Matki Bożej Szkaplerznej w Warce |