domek dkawDrodzy,

za nami już pierwsze w tym roku rekolekcje ewangelizacyjne organizowane przez Domowy Kościół naszej diecezji. O radościach, doświadczeniu modlitwy i wspólnoty, a przede wszystkim o działaniu Boga w sercach przyjmujących Go ludzi, możecie przeczytać w relacjach i świadectwach z rekolekcji. Mimo czasami pojawiających się przeciwności, warto podjąć trud wyjazdu by dać szansę sobie i swojemu małżeństwu. Dotyczy to zarówno uczestników jak i diakoni rekolekcyjnej :)  

Zapraszamy do lektury i obejrzenia kilku zdjęć w zakładce:

Rekolekcje > Relacje z rekolekcji ==>>

Zachęcamy do udziału w kolejnych rekolekcjach i jednocześnie informujemy, że zmienił się termin rekolekcji ewangelizacyjnych w miesiącu maju - odbędą się one w dniach 26-28.05.2017.

Więcej informacji w zakładce:

Rekolekcje > Rekolekcje śródroczne ==>>

Są jeszcze wolne miejsca na kilkudniową Oazę Rekolekcyjną Animatorów Ewangelizacji (ORAE), na którą zapraszamy małżeństwa po przeżyciu Oazy Rodzin I st. (OR I). Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko to po to abyśmy wiedzieli jak i dlaczego mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł i abyśmy cały czas otwierali się na Jego Miłość i coraz bardziej pragnęli przekazywać ją dalej, dzielić się nią ze swoimi dziećmi, rodziną, wśród przyjaciół, znajomych i innych ludzi. Dla nas wśród wielu niesamowitych doświadczeń na tych rekolekcjach, ważne było przeżywanie ich razem z młodzieżą, która w swoim życiu wybrała Jezusa za swojego Przewodnika.

Więcej informacji w zakładce:

Rekolekcje > Rekolekcje wakacyjne ==>>

Pozdrawiamy w Panu,

Kasia i Marcin Piaseccy

para diecezjalna DK AW

Jesteś tu: