• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

 


kspaweł2Droga Wspólnoto Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie AW!

 

Zgodnie z Zasadami DK, ks. kardynał Kazimierz Nycz wybrał, spośród trzech przedstawionych przez nową parę diecezjalną kandydatur, ks. Pawła Witkowskiego na nowego moderatora diecezjalnego Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej.
Dziękując Panu Bogu za dar ks. Pawła i za Jego gotowość do posługi, życzymy, by Święta Rodzina otaczała Go swoją troską i miłością, a Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki wstawiał się w każdej ważnej dla niego sprawie.

 

 

Dziękujemy jednocześnie za wieloletnią posługę małżeństwom DK AW ks. Andrzejowi Pawlakowi oraz wsparcie, zwłaszcza w ostatnim okresie, ks. Marcinowi Loretzowi.

Zapewniamy naszych księży moderatorów o modlitwie i prosimy całą wspólnotę DK AW, byśmy wszystkich kapłanów, a zwłaszcza tych posługujących w naszym Ruchu, powierzali Sercu Jezusa.

"Panie Jezu, Ty jesteś jedynym i wiecznym kapłanem. Apostołów posłałeś, by na całym świecie głosili Ewangelię, aby rozgrzeszali, aby składając Ofiarę opowiadali śmierć i zmartwychwstanie Twoje. Dziękuję Ci za naszych pasterzy. Wiem, Panie, jak ich kochasz, dlatego wołam do Ciebie: niech będą kapłanami według Twego Serca. Niech będą mądrzy i święci. Dziękując za to, że nam głoszą Twoją naukę, że w Twoim imieniu nam przebaczają, że rozdają nam Twoje Ciało, proszę przytul ich z miłością jak Jana do swego serca. My zaś będziemy podtrzymywać w modlitwie ich ręce."

Z pamięcią w modlitwie,
Katarzyna i Marcin Piaseccy
ustępująca para diecezjalna DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności