• Materiały do roku formacyjnego 2019/20

    "WOLNI I WYZWALAJĄCY"


    LIST Kręgu Centralnego ==>>
    Diecezjalny plan pracy DK AW ==>> 
    Kalendarz pracy rocznej RŚ-Ż ==>>

domek dkaw

 

 

Drodzy małżonkowie DK Ruchu Światło-Życie AW,

serdecznie zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Formacyjnych, które zostały przygotowane na czas ferii zimowych w 2020 roku.

  • ORAR I - Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I stopnia (08-14.02.2020 Bystra Podhalańska) – to rekolekcje formacyjne, które ukazują znaczenie charyzmatu Światło-Życie, pozwalają zrozumieć kim jest Nowy Człowiek, co to jest Nowa Wspólnota i na czym polega Nowa Kultura. Dodatkowo pogłębiają rozumienie istoty, celu, duchowości i metody DK w ramach Ruchu Światło-ŻycieDo udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I. 

      Do udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I.

  • ORAR II – Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia (17-23.02.2020 Wadowice) – celem tych rekolekcji jest formacja animatorów w rodzinie, małej grupie i wspólnocie. Przedstawienie zadań stojących przed parą animatorską oraz zachęcenie małżonków do kształtowania postawy wiary w Boże prowadzenie.

      Do udziału w tych rekolekcjach zapraszamy małżeństwa po przeżyciu rekolekcji Oaza Rodzin I - OR I.

 

Przypominamy także o Rekolekcjach Ewangelizacyjnych (RE). Zapisy na kolejną turę takich rekolekcji będą otwarte w ciągu najbliższych kilku dni. Na te rekolekcje w pierwszej kolejności zapraszamy kręgi pilotowane i małżeństwa (także spoza DK), które nie przeżyły tego rodzaju rekolekcji, aby doświadczenie Bożej miłości przeżywane we wspólnocie przyniosło umocnienie wiary i pragnienie podążania za Jezusem. 

Wykaz wszystkich tur rekolekcyjnych można znaleźć w zakładce Rekolekcje > Rekolekcje Śródroczne - Link ==>> 

Zachęcamy do udziału w ww. rekolekcjach. Życzmy dobrego ich przeżywania w Waszych małżeństwach i rodzinach.

Obejmujemy modlitwą księży moderatorów, pary prowadzące oraz wszystkich animatorów, diakonie i uczestników tegorocznych rekolekcji śródrocznych i Was również prosimy o modlitwę w ich intencji.

Z Panem Bogiem

Anna i Piotr Zadrożni             ks.Paweł Witkowski 
         para diecezjalna DK AW         moderator diecezjalny DK AW
wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności