dla pilotow 1488837490

Szczęść Boże, jak co roku zapraszamy na spotkanie dla par, które pilotują kręgi, albo chciałyby podjąć się takiej służby, a nie miały jeszcze okazji uczestniczyć w sesji o pilotowaniu (warsztaty, na które zapraszamy nie zastępuję tej sesji).

W trakcie tych warsztatów chcemy w praktyczny sposób pokazać, jak prawidłowo przejść proces pilotażu. W trakcie warsztatów można wyjaśnić różne wątpliwości i porozmawiać o problemach z pilotażem i uzyskać podpowiedzi od małżeństw, które od lat angażują się w tę posługę.

Warsztaty poprowadzą ks. Jarosław Stolarczyk i Kasia i Piotr Czublun.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 27 listopada 2021, w parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia ul. Św. Bonifacego 9 w Warszawie.

Startujemy o 10:00, w programie będzie konferencja, spotkania w grupach, czas na dzielenie i modlitwę (kawa/herbata i ciastko też powinny się znaleźć).

W sumie warto zarezerwować na to spotkanie około 3 godzin. 

Z Panem Bogiem

Kasia i Piotr Czublun
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności