Szymon Pawlica
OR I Bystra Krakowska 2012 fot. Bernard Wojtasiewicz

Po długiej chorobie dnia 19 maja 2022 roku zmarł w wieku 38 lat  Szymon Pawlica -  mąż i ojciec trójki dzieci.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w środę 25 maja o godzinie 11:00  w kościele św. Ojca Pio w Warszawie ul. Rybałtów 25. Pochówek odbędzie się na cmentarzu w Pyrach.
Karina i Szymon przez kilka lat formowali się w kręgu Domowego Kościoła przy parafii Św. Ojca Pio. Wielu z nas miało okazję poznać Szymona lub modlić się w intencji Jego uzdrowienia.
Prosimy o modlitwę i przyjęcie Komunii Świętej w intencji zmarłego Szymona oraz o dar pocieszenia dla Jego Rodziny i akceptację woli Bożej.
Apel do uczestników Mszy św. pogrzebowej: Karina prosi o przyniesienie symbolicznej białej róży zamiast pogrzebowych wiązanek oraz o wpłatę datku na hospicjum Sióstr Felicjanek.
Żona zmarłego prosi również o spisanie (w formie elektronicznej lub papierowej) wspomnienia związanego z Szymkiem z prywatnych spotkań lub drogi zawodowej, może wspólnych zdjęć, które posłużą do powstania albumu pamiątkowego dla rodziny, w szczególności dla dzieci. 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności