grudzień 2009
 

      Drogie Pary Animatorskie i małżeństwa Rejonu Nadwiślańskiego,
dzielimy się dzisiaj z Wami wynikami wyborów, jakie miały miejsce podczas sobotniego spotkania kręgu diecezjalnego. Właśnie wówczas pary rejonowe i ustępująca para diecezjalna Domowego Kościoła wybrały nas na nową parę diecezjalną Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej. Nowe wybory były konsekwencją wybrania Eli i Mirka Wrotków na nową parę filialną DK Filii Warszawskiej.
      Przed parami animatorskimi Rejonu Nadwiślańskiego staje poważne zadanie - wybór, do służby na rzecz małżeństw, NOWEJ PARY REJONOWEJ.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich animatorów o zgłaszanie propozycji kandydatur do tej posługi. Oprócz zaangażowania i znajomości charyzmatu przez kandydatów, powinni oni być po przeżyciu, co najmniej OR I° i II° oraz oczekuje się od nich włączenia w dzieło KWC.
      Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy drogą mailową, telefonicznie lub osobiście w terminie do 14 XII 2009, gdyż już na niedzielę 20 XII na godz. 15.30 zapraszamy wszystkich animatorów do Piaseczna na nadzwyczajne spotkanie kręgu rejonowego, w celu wyboru nowej pary rejonowej.
PARA REJONOWA JEST WYBIERANA PRZEZ PARY ANIMATORSKIE I USTĘPUJĄCĄ PARĘ REJONOWĄ. /Zasady DK pkt. 33b/
      Oficjalne przekazanie posługi odbędzie się 27.XII.2009 podczas Eucharystii na spotkaniu opłatkowym DK na Siekierkach.
Prosimy wszystkich o modlitwę w tej intencji oraz w intencji kandydatów.

W jedności Ducha Św.

Beata i Jarosław Bernatowicz

Para Rejonowa Rejon Nadwiślański 
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności