bomka bnDrodzy,

z radością zapraszamy wszystkie małżeństwa i rodziny Domowego Kościoła naszej archidiecezji oraz księży opiekunów duchowych kręgów na diecezjalne spotkanie opłatkowe, które będzie miało miejsce w Niedzielę Świętej Rodziny - 28 grudnia 2014 w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach (ul. Gwintowa 3). Ten dzień to jednocześnie święto patronalne Domowego Kościoła.

Szczególne zaproszenie kierujemy do nowych kręgów, które w ciągu ostatniego roku zakończyły pilotaż i zostały włączone do wspólnoty DK AW, a także do kręgów pilotowanych – prosimy o przekazanie zaproszenia małżeństwom w tych kręgach.

Spotkanie rozpoczniemy o 15.30 Eucharystią w górnym kościele, koncelebrowaną przez ks. kardynała Kazimierza Nycza. (Panów, którzy chcieliby włączyć się w służbę ołtarza podczas Eucharystii, prosimy o przybycie do zakrystii godzinę przed Mszą św. tj. o godz. 14.30.) Kolekta zbierana podczas Eucharystii będzie przekazana na Fundusz Rekolekcyjny DK AW.

oplatekPo Eucharystii podzielimy się opłatkiem, a następnie udamy się do dolnego kościoła, gdzie obejrzymy Jasełka przygotowane przez rejon Kana Galilejska, zaśpiewamy kolędy i spotkamy się na wspólnej agapie (prosimy serdecznie o przyniesienie czegoś na wspólny stół).

Podczas diecezjalnego spotkania opłatkowego będzie można odebrać zaproszenia na XX Jubileuszowy Bezalkoholowy Bal Domowego Kościoła AW oraz przekazać fanty na loterię.

Czekając na wspólne świętowanie, pozdrawiamy w Panu,

                                                 Monika i Radek Galbarczyk
para diecezjalna DK AW
                          ks. Andrzej Pawlak
moderator diecezjalny DK AW
Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności