domek dkawDrodzy małżonkowie DK Ruchu Światło-Życie AW,

serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z rekolekcji śródrocznych w roku formacyjnym 2017/2018. Jako pierwszą podajemy informację o Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które odbędą się jeszcze w tym roku kalendarzowym.  

Zaproszenie na Rekolekcje Ewangelizacyjne (RE) kierujemy w pierszej kolejności do kręgów pilotowanych i małżeństw (także spoza DK), które nie przeżyły tego rodzaju rekolekcji, aby doświadczenie Bożej miłości przeżywane we wspólnocie przyniosło umocnienie wiary i pragnienie podążania za Jezusem.  

Rekolekcje Ewangelizacyjne organizowane przez naszą archidiecezję odbędą się w ośmiu weekendowych turach zwykle w okolicach Warszawy.
Wykaz poszczególnych tur rekolekcyjnych można znaleźć w zakładce Rekolekcje > Rekolekcje Śródroczne  ==>>

Informacje o rozpoczęciu przyjmowania zgłaszeń na kolejne Rekolekcje Ewangelizacyjne oraz o innych rekolekcjach śródrocznych będziemy publikować oddzielnymi artykułami rozsyłając je newsletterem do osób, które są zapisane na otrzymywanie powiadomień o aktualnościach z naszej strony. Zachęcamy więc do założenia konta na naszej stronie i zapisanie się na newsletter z aktualnosciami DK AW. W tym celu należy kliknąć w opcję "Login" w prawym górnym rogu strony i wybrać opcję "Załóż swoje konto" i dalej postępować wg podanych instrukcji. 

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do udziału ww. rekolekcjach życząc dobrego ich przeżywania w Waszych małżeństwach i rodzinach. Obejmujemy modlitwą księży moderatorów, pary prowadzące oraz wszystkich animatorów, diakonie i uczestników tegorocznych rekolekcji śródrocznych i Was również prosimy o modlitwę w ich intencji.

 

Pozdrawiamy w Panu           

           

Katarzyna i Marcin Piaseccy            ks. Andrzej Pawlak             

para diecezjalna DK AW        moderator diecezjalny DK AW

wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności