Świadectwo, OR III Kraków, 7- 23.08.2021, moderator - ks. Mariusz Żołądkiewicz, para prowadząca - Izabela i Rafał Pytlakowie

Tegoroczne rekolekcje Ecclesia Mater – Mater Ecclesiae, Oaza Rodzin III stopnia – były dla nas pięknym czasem odnowy duchowej i budowy jedności małżeńskiej. Podążając drogami świątyni namacalnie dotykaliśmy wielkości i dostojności Kościoła. Podziwialiśmy piękno odwiedzanych każdego dnia kościołów i patrząc na nie byliśmy dumni z naszego chrześcijańskiego dziedzictwa. Jeszcze bardziej dotykał nas duch Żywego Kościoła – czerpaliśmy z niego pełnymi garściami. Wzmacnialiśmy się słuchając świadectw wiary m.in.: siostry ze Wspólnoty Sióstr Służebnic Miłosierdzia Bożego, która zakochała się w swoim Panu. I my codziennie rozkochiwaliśmy się w Panu, poprzez ręce Maryi w czasie modlitwy różańcowej z rozważaniem. Odnawialiśmy swoją miłość do Niego, ale też do siebie jako małżonków. Niesamowicie istotny był dla nas czas dialogu małżeńskiego. Pozwalał nam być ze sobą i odnawiać relację małżeńską, która przez intensywność życia codziennego została nadszarpnięta.

Rekolekcje to wielki dar. Otrzymaliśmy go, aby zanurzyć się w Panu, umocnić w małżeństwie i wzmocnić więzi rodzinne. Dziękujemy parze moderatorskiej: Izie i Rafałowi Pytlakom oraz ks. Mariuszowi Żołądkiewiczowi. Ich świadectwo umocniło nas w decyzji dotyczącej podjęcia posług w Domowym Kościele, aby posiadać siebie w dawaniu siebie.

Maria i Przemysław Rzodkiewiczowie

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności