plakat mDrodzy,

w imieniu ks. Kardynała Kazimierza Nycza, organizatorów oraz naszym, serdecznie zapraszamy na XIII Marsz Świętości Życia - pod hasłem "Jestem za życiem".

Marsz organizowany przez obie diecezje warszawskie, odbędzie się 15 kwietnia 2018, a poprzedzi go Msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela o godz. 11.00 pod przewodnictwem ks. Kardynała Kazimierza Nycza. Po Mszy św. przejdziemy pod Kolumnę Zygmunta i tam połączymy się z marszem, który przyjdzie z diecezji warszawsko-praskiej. Po uformowaniu szyku marszu ok. 12:40 przejdziemy Krakowskim Przedmieściem do Bazyliki Świętego Krzyża i tam około godziny 13:00 nastąpi zakończenie.

Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 będzie trwała zbiórka pieluch, mleka, artykułów pielęgnacyjnych dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach w ramach akcji "Pielucha dla malucha".

Zapraszamy Was serdecznie na to wydarzenie i prosimy o jak najliczniejsze przybycie wraz z całymi rodzinami abyśmy razem mogli pokazać, że jesteśmy za życiem każdego człowieka od poczęcia aż do śmierci. Nasz Ruch jest jednym z organizatorów marszu dlatego tym bardziej prosimy dajcie dobre świadectwo i zaanagżujcie się w to radosne wydarzenie. Zachęcamy do poinformowania o tej akcji w swoich parafiach i organizowania wspólnego uczestnictwa w Marszu w ramach świętowania niedzieli całymi rodzinami i kręgami.

Poniżej filmik z Marszu Świętości Życia w zeszłym roku.   

Do zobaczenia
Kasia i Marcin Piaseccy
para diecezjalna DK AW

 

 marsz m

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności