foska2„Mimo pandemii nie chcemy rezygnować z formacji wakacyjnej. Gałąź Młodzieżowa i Indywidualna Ruchu Światło - Życie naszej diecezji szuka takich form rekolekcji wakacyjnych, które pozwolą na formowanie wspólnot nie narażając uczestników. Osoby odpowiedzialne za ten plan nazwaliśmy „Diakonią Planu B”. Organizowane będą wyjazdy wypoczynkowo – modlitewne małych wspólnot (lub pojedynczych kilkuosobowych grup z animatorem) do zacisznych miejsc na 5 dni.

Takimi zacisznymi miejscami mogą być małe domy rekolekcyjne jak również prywatne domki i działki, na których można postawić kilka namiotów. Do wszystkich członków Ruchu, w tym przede wszystkim do członków Domowego Kościoła, którzy dysponują odpowiednimi działkami, które mogą udostępnić za opłatą, mamy apel o zgłoszenie tych miejsc poprzez wypełnienie załączonej poniżej ankiety.

Wiemy że plan jest nietypowy jednak liczymy na waszą odważną pomoc!

Jeżeli Wasze starsze dzieci chciałyby uczestniczyć w takim wyjeździe prosimy o kontakt z najbliższą wspólnotą młodzieżową. Krąg może także zorganizować tego typu wyjazd dla swoich dzieci - 30.06 będą dostępne materiały, w tym: nagrane konferencje i konspekty. Zgłoszenia na wyjazdy zbiorcze dla uczestników z różnych wspólnot będą zorganizowane przez DOR.

Mail do kontaktu w razie trudności: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ."

Link do ankiety ===>>

Pozdrawiam,

Damian Koniecki

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności