Laskowice1

22 sierpnia br. 19 małżeństw przyjechało do Laskowic, aby przeżywać rekolekcje ewangelizacyjne. W trzech grupach dzielenia pogłębiali treści kerygmatyczne, o których usłyszeli na konferencjach, świadectwach, kazaniach i spotkaniach modlitewnych. Każdego dnia rano i wieczorem uczestnicy rekolekcji mieli możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.

Wspólnota miała możliwość bliższego zapoznania się podczas pogodnych wieczorów, w czasie dnia sportu oraz wspólnego wyjazdu do Gniewa. Wszyscy uczestnicy wysoko ocenili możliwość i te formy integracji.

Duszpasterska posługa księdza Mateusza Szerszenia CSMA - konferencje, indywidualne rozmowy z uczestnikami, homilie i sakrament pojednania - była bardzo silnym elementem wpływającym na duchowe przeżycie rekolekcji. Animatorzy, z dużym zaangażowaniem, przy użyciu rekwizytów czy odgrywając scenki, prezentowali konferencje i dynamiki, które przygotowali jeszcze przed przyjazdem do Laskowic.

Diakona wychowawcza – siedmioosobowa grupa, która z radością, miłością i zaangażowaniem sprawiła, że 38 osobowa grupa dzieci nie chciała odchodzić do rodziców.

Bogu, księdzu Mateuszowi i całej diakonii składamy ogromne podziękowania.

Marzena i Marek Sawułowie
para prowadząca

Świadectwa==>>

Laskowice2Laskowice3

Jesteś tu:

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach wskazanych w polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Polityka prywatności