Diecezjalny Wieczór Uwielbienia – 18.04.2009

W dniu 18 kwietnia 2009 odbył się kolejny Wieczór Uwielbienia. Była nas ponad setka, wszyscy pełni radości wielbiliśmy PANA modlitwą, śpiewem i tańcem, zachwycając się Jego Miłością. Mogliśmy zanurzyć się w obecności Jezusa Zmartwychwstałego. Dla mnie ten czas był kolejnym doświadczeniem działania Boga pośród swojego ludu.

Przyjechaliśmy z różnych stron Warszawy, z różnych wspólnot mieliśmy różne doświadczenia a Pan uczynił z nas wspólnotę na ten czas. Duch Święty napełniał wszystkich mocą i jednością. Każde serce było pełne radości a moje szczególnie, bo mimo trudnej sytuacji w jakiej się znajdujemy, ja i moja rodzina, wiem że nie muszę się trwożyć i ulegać temu co mówi świat. To Jezus jest moim Panem, to dla Niego żyję i nic nie może mnie odłączyć od Jego miłości i za to CHWAŁA PANU………

i chcę abyś wiedział i wiedziała, że jeżeli nie było Ciebie z nami, to że bardzo, ale to bardzo nam Ciebie brakowało !!! I mam nadzieję, że spotkamy się na następnym Wieczorze Uwielbienia, aby razem chwalić PANA.

 

Zdjęcia z Wieczoru Uwielbienia