Jadłodajnia na Miodowej

Możesz pomóc w budowaniu nowej jadłodajni i ośrodka socjoterapeutycznego dla bezdomnych

Wyślij SMS o treści POMAGAM na 72052 (2,44 zł z VAT)

Powołana przez zakon Braci Kapucynów – Fundacja Kapucyńska im. bł. Aniceta Koplińskiego, w terminie od 19 do 26 listopada prowadzi sms-ową akcję zbierania środków na nowy budynek jadłodajni przy ulicy Miodowej oraz ośrodek socjoterapeutyczny dla bezdomnych. Potrzebna kwota to około cztery miliony złotych.

Jadłodajnia na Miodowej każdego dnia wydaje około 300 posiłków dla osób bezdomnych. Na miejscu prowadzone są także inne inicjatywy, które mają pomagać w wychodzeniu z bezdomności m.in.: grupa ewangelizacyjna, porady psychologiczne, punkt wydawania odzieży. W dniach 19, 20 i 22 listopada Fundacja organizuje szkolenie dla osób bezdomnych z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Także jak widać Fundacją robi bardzo dużo dobrego, ale potrzebuje pomocy żeby móc dalej działać i poszerzać zakres swoich działań.

Jeżeli możecie to poinformujcie znajomych. Możecie ich zapraszać na wydarzenie na facebooku http://www.facebook.com/event.php?eid=177088298969294&index=1 lub wysyłać link do youtube http://www.youtube.com/watch?v=VqAIOrGefdo&feature=player_embedded

Każdy SMS się liczy.