Szkoła Animatora zaprasza!!! (Laski 15-17 kwietnia 2016) – PLAN

W dniach 15-17 kwietnia w Laskach odbędzie się kolejny zjazd weekendowy uczestników Szkoły Animatora w cyklu dwuletnim (2015-2017).  

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym zjeździe, który (jak każdy) jest otwarty dla wszystkich animatorów Ruchu Światło-Życie, którzy chcą zaczerpnąć sił do posługi.

Temat zjazdu: Animator – człowiek modlitwy i pokutowania 

Podczas zjazdu będziemy gościć ks. Ryszarda Nowaka, Moderatora Centralnej  Diakonii Modlitwy, który będzie przewodniczył Eucharystii w sobotę 16 kwietnia o godz. 9:30, po której wygłosi katechezę w temacie zjazdu. Natomiast w niedzielę (godz. 9:15-11:00) poprowadzi dla nas warsztaty Katarzyna Owczarek z Centralnej Diakonii Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie.

Podczas zjazdu SzA będziemy poszukiwać odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

Jakie trudności napotykają animatorzy podczas animowania modlitwy we wspólnocie? Jak prowadzić taką modlitwę? Jak ożywić życie modlitewne diakonii i wspólnoty? W jaki sposób dać się prowadzić Duchowi Świętemu w tym dziele? 

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w poszczególnych punktach programu prosimy o przesłanie zgłoszenia z taką informacją do środy 13 kwietnia na adres albert.dylewski@gmail.com

Zachęcamy również do zapoznania się z lekturami przygotowującymi do zjazdu:

1. Ks. F. Blachnicki: Namiot Spotkania

2. Ks. F. Blachnicki: Wolni i wyzwalający

PLAN:

Każdy zjazd weekendowy Szkoły Animatora rozpoczynamy kolacją w piatek o godz. 19:30 (dla chętnych Msza parafialna o 18:30 w kościele). Kończymy mszą parafialną o 12:00 w niedzielę. 

Szczegółowy plan zjazdu zostanie zamieszczony w najbliższych dniach.

Serdecznie zapraszamy 🙂