Powakacyjny Dzień Wspólnoty – ogłoszenia

DDD – Diecezjalna Diakonia Deuterokatechumenatu

  1. Uczestnicy i animatorzy, którzy nie mają swojej grupy formacyjnej mogą ją wyszukać na mapie wspólnot (bit.ly/mapawspolnot) lub napisać maila na ddd@oaza.warszawa.pl
  2. W celu aktualizacji danych o grupach i wspólnotach oraz poznania Waszych potrzeb ogłaszamy początek dorocznego spisu powszechnego!
    Prosimy o wypełnienie formularzy do końca września (akademicy do 10.10).
    Formularz animatora: bit.ly/spis2023animatorzy .
    Formularz odpowiedzialnego wspólnoty: bit.ly/spis2023odpowiedzialni .

DDE – Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji

DDE zaprasza wszystkich po 1 st. ONŻ (młodzież, studentów i małżeństwa) chcących uwielbiać Boga i rozwijać się w kierunku ewangelizacji, na pierwsze spotkanie po wakacjach 28.09 o 18:30 na plebanii w Powsinie (ul. Przyczółkowa 29). Spotkania DDE będą co miesiąc: w czwarty czwartek miesiąca.

DFD – Diakonia Formacji Diakonii

Dzień Wspólnoty Animatorów i Diakonii odbędzie się 14 października, w Piasecznie.
Początek w godzinach przedpołudniowych. Dokładny plan zostanie przekazany później. 

DiMi – Diakonia Miłosierdzia

Zapraszamy na pierwsze spotkanie – w piątek 22.09 w św. Annie na Krakowskim Przedmieściu. Zaczynamy Eucharystią o 18:30. Następnie formacja (na podstawie uczynków miłosierdzia względem ciała i ducha) oraz snucie planów na kolejny rok. Mile widziani ludzie wszelkich talentów, wystarczy mieć otwarte serce na drugiego człowieka 🙂 

DOR – Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (młodzieżowa)

Diakonia oaz rekolekcyjnych zaprasza nowych członków. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w sprawach organizacyjnych oraz raz w miesiącu formować się tekstami Ks. Franciszka Blachnickiego to zapraszamy do DORu. Najbliższe spotkanie 04.09. g. 19:20 salki kościoła akademickiego św. Anny.

DŚw – Diakonia Świętowania

Powstaje w naszej diecezji diakonia Świętowania! Będzie ona miała na celu szerzenie radości i ożywianie Kościoła w duchu nowej kultury.
A tak w praktyce tworzenie przestrzeni i okazji do wspólnego spędzenia czasu i cieszenia się swoją obecnością. Zapraszamy, szczególnie młodzież, do śledzenia oazowych mediów społecznościowych, żeby być na bieżąco i móc uczestniczyć w organizowanych przez nas eventach. Zapraszamy serdecznie do zasilenia swoją obecnością naszej nowej radosnej diakonii.

 

Para diecezjalna DK

Moderator DK zaprasza na spotkania księży – opiekunów kręgów w następujących terminach (do wyboru):
17 października, 19.30 – Piaseczno, par. Św. Anny;
23 października, 19.30 – Milanówek, par. Matki Bożej Bolesnej;
25 października, 19.30 – Warszawa, WMSD.