Zapisy na wakacyjne rekolekcje tematyczne

Ruszyły zapisy na rekolekcje dla pojedynczych osób, które nie będą mogły wyjechać ze swoją grupą lub wspólnotą. Diecezjalne rekolekcje „planu B”  są organizowane przez diakonię deuterokatechumenatu w dwóch terminach: 13-19.07 i 20-26.07. Minimalny wiek uczestnika: po 7 klasie SP. Przewidywany koszt: 400 zł. Uprzedzamy, że możliwe jest nocowanie pod namiotami i kąpiel w strumieniu, stąd uczestnicy muszą mieć stosowny ekwipunek turystyczny i odpowiednie nastawienie.

Zapisać można się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem: [https://tiny.pl/7c754]. Na początku formularza znajdują się zasady zapisów i udziału w rekolekcjach. Każdy animator powinien się z nimi zapoznać zanim zaproponuje wyjazd swoim uczestnikom, aby móc odpowiedzieć na ich pytania. 

Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na rekolekcje decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Zapisy zostaną zamknięte wraz z wyczerpaniem limitu miejsc lub 3.07.2020r.

Procedurę i harmonogram zapisów
można znaleźć pod linkiem: [https://tiny.pl/7cmfx]

Regulamin jest dostępny tutaj: https://www.oaza.warszawa.pl/wp/wp-content/uploads/2020/06/ZASADY-REKOLEKCJI-TEMATYCZNYCH-2020.pdf