23 września na Placu Piłsudskiego odbędzie się happening edukacyjny „Świadek Wolności”

Happening organizowany jako część kampanii „Nie piję, bo kocham”, będzie bardzo dużą imprezą ewangelizacyjną. Organizatorzy liczą na udział kilkunastu tysięcy osób. Pojawi się na nim Biskup Tadeusz Bronakowski, patronat honorowy objął Prezydent Andrzej Duda.

W programie przewidziane są gry i zabawy dla całych rodzin, prezentacja Ruchu Światło-Życie, spotkania i debaty z udziałem osobowości świata mediów, sportu, filmu, a także duża dawka muzyki. Wśród gości m.in. Arka Noego, Radosław Pazura, New Life’m, FPS, Adam Krylik, Krzysztof Cugowski czy Agnieszka Cudzich.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny TUTAJ.

Możemy pomóc w wykorzystaniu wielkiego potencjału tego wydarzenia. Jeśli masz możliwość i ochotę (a warto, bo nie wiadomo, kiedy taka okazja się powtórzy), to:

1. Zaproś swoich znajomych  facebook.com/events/1972257929675593

2. Przyjdź 23 września na Plac Piłsudskiego.

3. Jeśli chcesz się bardziej zaangażować, przyjdź jako wolontariusz! Organizatorzy liczą na osoby, które pomogą w obsłudze stanowisk itp. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych kwalifikacji. Chętnych prosimy o pisanie do biuro@niepijebokocham.org (spotkanie dla wszystkich wolontariuszy 16 września /sobota/ o godz. 10 w parafii św. Kazimierza w Warszawie /Chełmska 21A/).

4. Jeśli już kiedyś brałeś udział w ewangelizacji bezpośredniej – zgłoś się do ewangelizacji w parach! Ludzie, którzy przyjdą, potrzebują Twojego świadectwa o wolności, którą daje Jezus Chrystus . Chętnych prosimy o kontakt z dde.warszawa@gmail.com (spotkanie modlitewne przygotowujące do ewangelizacji 22 września o godz. 20 w parafii św. Jakuba przy pl. Narutowicza w sali św. Faustyny).

Planowany czas trwania tego wydarzenia to 13:30 – 22:00. Natomiast między godz. 12, a 19 będzie działało również miasteczko namiotowe.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

Świadek Wolności