Rekolekcje ewangelizacyjne 2017 – zaproszenie

Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z rekolekcji śródrocznych w roku formacyjnym 2017/2018. Jako pierwszą podajemy informację o Rekolekcjach Ewangelizacyjnych, które odbędą się jeszcze w tym roku kalendarzowym.  

Zaproszenie na Rekolekcje Ewangelizacyjne (RE) kierujemy w pierwszej kolejności do kręgów pilotowanych i małżeństw (także spoza DK), które nie przeżyły tego rodzaju rekolekcji, aby doświadczenie Bożej miłości przeżywane we wspólnocie przyniosło umocnienie wiary i pragnienie podążania za Jezusem.

Rekolekcje Ewangelizacyjne organizowane przez naszą archidiecezję odbędą się w ośmiu weekendowych turach zwykle w okolicach Warszawy.
Wykaz poszczególnych tur rekolekcyjnych można znaleźć w zakładce Rekolekcje > Rekolekcje Śródroczne  ==>>

Rekolekcje Ewangelizacyjne

Informacje o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na kolejne Rekolekcje Ewangelizacyjne, a także terminy innych rekolekcji śródrocznych będziemy publikować w oddzielnych artykułach i w newsletterach do osób, które są zapisane na naszą listę mailingową. Zachęcamy więc do założenia konta na naszej stronie i zapisanie się do newslettera z aktualnościami DK AW. W tym celu należy kliknąć w opcję „Login” w prawym górnym rogu strony i wybrać opcję „Załóż swoje konto” i dalej postępować wg podanych instrukcji.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do udziału ww. rekolekcjach życząc dobrego ich przeżywania w Waszych małżeństwach i rodzinach. Obejmujemy modlitwą księży moderatorów, pary prowadzące oraz wszystkich animatorów, diakonie i uczestników tegorocznych rekolekcji śródrocznych. Was również prosimy o modlitwę w ich intencji.

 

Pozdrawiamy w Panu

 

Katarzyna i Marcin Piaseccy            ks. Andrzej Pawlak

para diecezjalna DK AW        moderator diecezjalny DK AW

wraz z Diakonią Oaz Rekolekcyjnych DK AW