Chcę Cię wywyższać, Boże mój, Królu,
i błogosławić imię Twe na zawsze i na wieki. (Ps 145, 1)
Powodowani bardzo dobrymi doświadczeniami ewangelizacji na Juwenaliach w ramach Wioski Akademickiej w roku 2007 🙂 także w tym roku pragniemy mówić o Bożej Miłości w tym miejscu. A będzie miała miejsce w sobotę 17 maja 2008 w ramach tzw. Wioski Akademickiej, na Polach Mokotowskich w godz. 13 – 20.
[…]