Zapraszamy na 2. edycję szkolenia Lokalnych Liderów Trzeźwości

W dniach 30-31 marca 2019 r., w Sękocinie Starym (pod Warszawą) odbędzie się spotkanie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie promowania trzeźwości.

Szkolenie Lokalnych Liderów Trzeźwości ma na celu upowszechnienie  głównych myśli poruszanych podczas Narodowego Kongresu Trzeźwości poprzez przygotowanie Liderów do dalszego propagowania tych idei w swoich środowiskach życia.

Podczas 1. dnia szkolenia zaplanowane są liczne warsztaty i konferencje ze znanymi i zaangażowanymi osobami w promocję trzeźwego stylu życia. 2. dzień konferencji skupiony jest na działalności diecezjalnych diakonii wyzwolenia. Dokładny program wydarzenia

Szkolenie rozpoczyna się w sobotę o godz. 10.00 w podwarszawskim hotelu Groman (Al. Krakowska 76, 05-090 Sękocin Stary).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Możliwe jest wykupienie posiłków w hotelowej restauracji: obiad (40 zł/dzień), poczęstunek podczas przerwy kawowej (20 zł).

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W WYDARZENIU W DOWOLNIE WYBRANYM TERMINIE!

Osoby zainteresowane uczestnictwem, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres ddwyzwolenia.waw@gmail.com do najbliższej niedzieli (24.03) z zaznaczeniem informacji o wykupieniu posiłków.