Formacja dla grup, które z powodu pandemii mają lukę formacyjną

Sytuacja związana z pandemią COVID-19 sprawiła, że niektóre grupy nie wyjechały w wakacje na rekolekcje, w których powinny były uczestniczyć, aby realizować dalszy etap formacji podstawowej. Jeśli jesteś animatorem takiej grupy, być może, interesuje Cię, jak prowadzić spotkania w tym roku?

Przygotowanie materiałów i realizacja spotkań formacyjnych odbędzie się w następujących etapach:

Etap I: Przeprowadź jedno lub dwa spotkania wprowadzające na podstawie konspektu dostępnego w zakładce „Diakonia Deuterokatechumenatu -> Materiały 2020/21”

Etap II: Wypełnij formularz spisu powszechnego (https://forms.gle/jqTuwgaMohYA1jqUA) wraz z uzupełnieniem odpowiedzi na pytanie o cele uczestników na ten rok (do 30.09 lub do połowy października, jeśli prowadzisz grupę akademicką).

Etap III: Przeprowadź 5 spotkań z wybranego tematu „planu B” (zakładka „Diakonia Deuterokatechumenatu -> Materiały 2020/21”), którego NIE zrealizowaliście w wakacje. W tym samym czasie Diecezjalna Diakonia Deuterokatechumenatu będzie analizowała Wasze ankiety.

Etap IV: Od 1 listopada udostępniane będą stopniowo materiały na spotkania grup. Dotrą one do odpowiedzialnych wspólnot oraz będę rozesłane bezpośrednio do animatorów, którzy wypełnili spis powszechny (patrz: etap II).