Fireproof (Ognioodporny)

Ognioodporny24. lutego 2011 o godz. 19:00 w kinie Baśń w Piastowie odbędzie się pokaz filmu Fireproof. Ten film trzeba zobaczyć.

Caleb Holt, heroiczny kapitan straży pożarnej, który nade wszystko ceni poświęcenie i służbę innym, nie radzi sobie w najważniejszym… Jego małżeństwo niedługo stanie w płomieniach. Ta wciągającą historia, która podąża za pragnieniem jednego człowieka do zmiany życia i małżeństwa poprzez uleczającą mocy wiary. Postępując zgodnie z kodeksem strażaka, Caleb wie, że nie może zostawić partnera w tyle.

Poniżej zapowiedź filmu (w wersji angielskiej niestety)

A oto niektóre z komentarzy internetowych:

„Takich filmów nam potrzeba. film wywiera ogromne wrażenie i pobudza wszystkie zmysły.? Porusza serce i rozum… Polecam oczywiście gorąco,? w słowniku brakuje aż słów.”

„Ten film powinien każdy obejrzeć. Niesamowite przesłanie, wywarł na mnie ogromne wrażenie.? Polecam każdemu kto myśli poważnie o małżeństwie lub już jest w związku małżeńskim.”

„Jeśli jakieś filmy warto w ostatnim czasie jeszcze oglądać, to ten film jest zapewne jednym z tych nielicznych. Scenariusz pełny dobrych treści, wykonanie w pełni profesjonalne – polecamy wszystkim wierzącym i tym, którzy jeszcze nie uwierzyli.”