Kongres Ewangelizacyjny w Warszawie 12.06 – ruszyły zapisy!

Każdy z nas potrzebuje czasu powstania, czasu przebudzenia. Modliliśmy sie o ten czas i Pan nas wysłuchuje. Kraj nasz po ostatnich wydarzeniach potrzebuje zakorzenienia w Panu, chcemy pomagać ludziom w poszukiwaniu jedynej prawdy w Chrystusie. Chcemy zaprosić wszystkie środowiska ewangelizacyjne aby zgromadziły się w tym miejscu i prosiły o nowy zapał, o nowe namaszczenie do głoszenia z mocą wiecznego życia w radości. Prosimy o modlitwę za to wydarzenie abyśmy formowali ewangelizatorów gotowych by pełnić wolę Bożą.

Bardzo serdecznie zapraszam do wielkiego wydarzenia, Kongresu Ewangelizacyjnego „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”, który odbedzie sie 12 czerwca w Warszawie. Zaproszenie to kierujemy do wspólnot ewangelizacyjnych, diakonii ewangelizacji i kapłanów. 
Zamknięte spotkanie kongresowe w sobote 12.06.2010r. W niedzielę otwarte spotkanie dla chętnych z Warszawy i okolic połączone z eucharystią o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Nie gwarantujemy noclegów dla uczestników sobotniego spotkania (chętnych na spotkanie niedzielne prosimy o indywidualne załatwianie noclegów). Informacje szczegółowe dostarczymy pocztą e-mail po zgłoszeniu uczestnictwa.  
 
Goście specjalni: o.Antonello Cadeddu i o.Enrique Porcu 
Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży; Parafia NMP Królowej Wyznawców Warszawa-Siekierki; 00-704 Wraszawa; ul. Gwintowa 3 
Termin: sobota (12.06.2010r.) – niedziela (13.06.2010 r.) 
Koszt: (bez noclegu) – 50 zł 
Zgłoszenia: e-mail: cde@oaza.pl