Rekolekcje na Stadionie Narodowym 6 lipca 2013 -sobota

Rekolekcje na stadionieW imieniu Diakonii Jedności zapraszam na rekolekcje, które odbędą się na Stadionie Narodowym 6 lipca 2013, w sobotę.

Poprowadzi je:

o. John Bashobora, ksiądz katolicki z Ugandy, posługujący darem uzdrawiania.

Chcemy wspólnie, jako Ruch Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej, uczestniczyć w tym wydarzenu. Zabierzmy  na to spotkanie również naszych bliskich przyjaciół, kolegów, naszych chorych, tych którzy maja problemy z wiarą – słowem każdego, kto ma chęć spotkania się (choćby z ciekawości) z Jezusem na Stadionie Narodowym. Dajmy szansę Panu działać w naszym życiu także w ten sposób! Nie zmarnujmy tej okazji! Niech nie zabraknie żadnej wspólnoty RŚ-Ż, ani kręgu DK!!!

Plan spotkania znajdziesz tu:

http://www.jezusnastadionie.pl/przebieg-spotkania

Informacje o spotkaniu znajdziesz tu:

http://www.jezusnastadionie.pl/informacje-o-spotkaniu

Koszt biletów wstepu:

a/ ZWYKŁY – 40 PLN – przysługuje urodzonym do 1996;

b/ ULGOWY- 20 PLN – przysluguje urodzonym od 1997.

Za każde zamówione 20 szt.  ZWYKLYCH biletów dostajemy 1 za darmo, tak więc ci, którzy by mieli problemy finansowe, nie zostaną poza stadionem:-).

Zgłoszenia z podaniem ilości i rodzaju potrzebnych biletów, a także z numerem telefonu oraz imieniem i nazwiskiem zamawiajacego prosze przesłac na email: jamberez@o2.pl do 31 marca 2013.

Odpowiedzialnym za organizacje biletów jest Jarosław Berezowski (w nadzwyczjnych wypadkach mój tel. jest na tej witrynie, na stronie rejonu południowego)