RE Otwock, 29.11.-1.12.2013 – świadectwo Magdy i Piotra Maleszyk

Witamy!
Bardzo się cieszymy, że byliśmy na rekolekcjach i poznaliśmy Was wszystkich oraz ojca Silvanusa!

Wróciliśmy do domu pełni nadziei i ufności, radości. Ojciec Silvanus mówił, że my w Europie mamy zegarki, a w Afryce mają czas :). Mamy nadzieję, że będziemy mieć więcej czasu mimo naszych często nerwowych zegarków.

W pamięć bardzo zapadła nam spontaniczna, pełna mocy oprawa muzyczna. Kto śpiewa modli się podwójnie:) . W Otwocku nieznający się ludzie stworzyli piękny chór, śpiewający z serca, głośno, pięknie na chwałę Pana! To na pewno zasługa Ducha Świętego!

Dziękujemy za modlitwę wstawienniczą za naszego syna Tymoteusza – mamy głęboką ufność, że po tej infekcji będzie mógł wrócić do pełni sił, do przedszkola, … . Ta jesień była dla niego szczególnie chorowita. W poniedziałek po rekolekcjach Tymek tłumaczył babci: „Musimy jeszcze pojechać ostatni raz, tam do lekarza…” – nikt z nas mu takich słów nie mówił, więc nie powtarzał po kimś. Dla mnie były to niesamowite słowa.

Dziękujemy za msze święte, konferencje, świadectwa, spotkania w kręgach, za wszystkie rozmowy przy posiłkach i w przerwach.

Do zobaczenia! Chwała Panu!!!

Magdalena i Piotr Maleszyk z Martą, Jankiem i Tymoteuszem
Krąg pilotowany Rejon Piaseczno