Zaproszenie na spotkanie dla kapłanów – II termin

chrystus sluga 1Drogie pary animatorskie kręgów DK AW,

w dn. 15 października 2013 na spotkanie z ks. Andrzejem Pawlakiem – moderatorem diecezjalnym Domowego Kościoła AW przybyło 12 księży opiekunów duchowych kręgów DK, którzy z otwartością i troską dzielili się doświadczeniem kapłańskim pracy z małżeństwami formującymi się w kręgach DK w różnych rejonach naszej diecezji.

Kapłanów, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tym spotkaniu, ks. Andrzej zaprasza na spotkanie poświęcone roli kapłana w kręgu Domowego Kościoła w drugim terminie tj. 30 października 2013 (środa) o godz. 19.30 w parafii św. Jakuba na pl. Narutowicza na plebanii.

Zaproszenie ks. Andrzej podobnie kieruje zarówno do księży, którzy rozpoczynają posługę opiekuna duchowego w kręgu DK, jak i do kapłanów, którzy jako wieloletni opiekunowie kręgów mogliby podzielić się swoim doświadczeniem uczestnictwa w comiesięcznych spotkaniach małżeństw DK AW i sprawowanej na nimi opieki duchowej.

Prosimy serdecznie o ponowienie zaproszenia dla księży opiekunów duchowych Waszych kręgów na to spotkanie i o przekazanie informacji o nowym terminie.

Pozdrawiamy w Panu,

Monika i Radek Galbarczyk
para diecezjalna DK AW