Rekolekcje 2020 Informacje

Wraz z nadchodzącymi wakacjami i w związku z poluzowaniem obostrzeń związanych z pandemią, Diakonia Oaz Rekolekcyjnych chce podjąć próbę zorganizowania oaz, które umożliwią kontynuowanie formacji. W planach jest zorganizowanie wszystkich stopni podstawowych, więc ONŻ I, ONŻ II i ONŻ III w 3. turnusie (07-23.08) oraz KODA w terminie 1-12.07.

Na chwile obecną jest wiele niewiadomych, jak miejsca rekolekcji, warunki w jakich będą się odbywać ze względu na przepisy sanitarne czy koszty udziału w rekolekcjach, które podejrzewamy, że wzrosną z racji kryzysu gospodarczego. Niemniej, naszą główną niewiadomą teraz jest to, czy są animatorzy i uczestnicy chętni do udziału w oazach wakacyjnych 2020. Dlatego prosimy zainteresowanych wyjazdem o wyrażenie chęci uczestnictwa w poniższej ankiecie.

Wypełnienie ankiety NIE równa się ze zgłoszeniem na wyjazd. Ma ona na celu zorientowanie się, czy poszczególne stopnie uda się zorganizować (dlatego bardzo ważne są zgłoszenia animatorów). Na podstawie ankiety podjęta zostanie decyzja oraz ewentualnie otwarte zostaną zapisy.

Ankieta otwarta będzie do 09.06.2020 do godziny 23:59!

Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1v_DUyF7VAKQf47WktLcMVy3xZ5tOa8af9ayczNtqepVzIw/viewform