ORAE 22-28 sierpnia 2016 r. w Zakopanem [zgłoszenia]

Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej i Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji serdecznie zapraszają na wakacyjną Oazę Rekolekcyjną Animatorów Ewangelizacji (ORAE – zob. “Czym jest ORAE?“) – czyli wyjątkowe 6-dni (!!!), które pomogą nam z odwagą głosić Jezusa w codzienności.

Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak i dlaczego mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł i abyśmy cały czas otwierali się na Jego Miłość i coraz bardziej pragnęli przekazywać ją dalej.

Zapraszamy na rekolekcje o tym czemu i jak mówić o Jezusie … na czas świadectwa, wspólnej modlitwy oraz warsztatów … często mamy pragnienie, ale nie wiemy jak … równie często brak nam nie tyle warsztatu, co chęci …

Termin: 22-28 sierpnia 2016 r.

Miejsce: ul. Jaszczurówka 26A Zakopane

Zaproszenie kierujemy nie tylko do osób chcących włączyć się w pracę Diakonii Ewangelizacji, ale do wszystkich, którzy przynagleni nakazem Chrystusa „czyńcie uczniów”, chcą głosić Chrystusa swoim dzieciom, rodzinie, znajomym i chcieliby wiedzieć JAK TO ROBIĆ.


 

Koszt rekolekcji (z zakwaterowaniem):

395 zł/osoba dorosła oraz młodzież
0 zł/dziecko do lat 3

180 zł/dziecko w wieku 3-6 lat
240 zł/dziecko w wieku 7-11 lat

330zł/dziecko od 12 lat

Prowadzący: Agnieszka i Karol Okońscy oraz ks. Grzegorz Demczyszak – wspierani przez DDE Warszawa.

 Zgłoszenia – mailowo:

do 30 kwietnia 2016 na adres: carolus_jr@poczta.onet.pl

  • po tej dacie zaproszenie na rekolekcje rozszerzamy poza naszą diecezję i choć nadal można się będzie zgłaszać to nie gwarantujemy czy będą miejsca.
  • prosimy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, parafię/wspólnotę oazową oraz informację o dotychczasowej formacji i przeżytych rekolekcjach, numer telefonu kontaktowego, adres mailowy

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

 Zapraszamy: szczególnie licealistów, studentów i osoby dorosłe (po ONŻ I) oraz małżonków z Domowego Kościoła (po ORI).

 I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! (…) Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły. (Mk16,15.20)