Randka małżeńska

Drodzy, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w akcji ewangelizacyjnej RANDKA MAŁŻEŃSKA.

Diecezja warszawsko-praska już kilka miesięcy wcześniej ruszyła na swoim terenie z akcją ewangelizacyjną RANDKA MAŁŻEŃSKA, w listopadzie i grudniu pora na naszą diecezję. W Centrum Kultury „Dobre Miejsce” odbędzie się projekcja „randkowego” filmu.

 

Zachęćcie prosimy do wyjścia do kina może Waszych rodziców, może znajome Wam małżeństwa, także te spoza DK, by mogli wszyscy spojrzeć z innej strony na swoją rodzinę i na swoją wiarę. Poniżej szczegóły „randkowe” od Uli i Maćka, którzy uczestniczyli już w takiej randce.

 

************************** 

Randka małżeńska (film „Fireproof”, a po projekcji propozycja dialogu małżeńskiego), w której uczestniczyliśmy w listopadzie, to okazja do pięknego spędzenia czasu we dwoje. W niektórych zachowaniach i sposobie myślenia głównych bohaterów filmu odnaleźliśmy siebie, były one ważnym tematem rozmów o nas. Film ten ożywił w nas tęsknotę za piękną miłością małżeńską i dodał chęci do pracy nad swoimi słabościami. Zrozumieliśmy też, że jesteśmy odpowiedzialni za małżeństwa wokół nas.

 

Zachęcamy do wybrania się na Randkę małżeńską – każdy potrzebuje przypominania o tym, czym jest prawdziwa miłość i odpowiedzialność.

 

Kolejna edycja będzie 11 grudnia 2010 r. o godz. 17.oo w Centrum Kultury „Dobre Miejsce” ul. Dewajtis 3, Warszawa.

Rezerwacja biletów na stronie www.randkamalzenska.pl

 

Myślimy, że może to być dobry pomysł na „mikołajkowy” prezent.

 

Ula i Maciek Kaczmarkowie (krąg DK Rejon Centralny)