Przedwakacyjny DDW RŚ-Ż AW, Milanówek 15.06.2014 – relacja

W Niedzielę Trójcy Świętej 15.06.2014 w parafii p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Milanówku odbył się przedwakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie naszej diecezji.

DDW czerwiec 2014 4Spotkanie rozpoczęliśmy od radosnego zawiązania wspólnoty, po którym udaliśmy się do kościoła, gdzie o godz. 15.00 odbyła się Msza Święta koncelebrowana przez moderatorów Ruchu Światło-Życie pod przewodnictwem ks. Pawła Witkowskiego. Odnosząc się do uroczystości Trójcy Św., w homilii ks. Paweł podkreślił, że właśnie Trójca Święta jest dla nas pierwszym i najdoskonalszym wzorem wspólnoty, w której Ojciec i Syn jednoczą się w miłości Ducha Świętego.

DDW czerwiec 2014 3Po komunii świętej moderatorzy i przedstawiciele poszczególnych wakacyjnych oaz rekolekcyjnych, zarówno gałęzi młodzieżowej jak i Domowego Kościoła, odbierali z rąk ks. Pawła świece oazowe tegorocznych oaz średnich, poświęcone w Krościenku w Dniu Światła. Ks. Paweł wyjaśnił znaczenie zapalania świecy oazowej jako znaku światła Chrystusa, znaku, który symbolizuje Jego obecność wśród nas.

Po Mszy Świętej na terenie przykościelnym odbyły się spotkania rekolekcyjnych grup wyjazdowych. Uczestnicy rekolekcji mieli okazję poznać się z prowadzącymi, diakonią i pozostałymi uczestnikami oraz zasięgnąć ważnych informacji organizacyjnych.

Bogu dziękujemy za ten czas radosnego spotkania i modlitwy w intencji rekolekcji wakacyjnych, par prowadzących, księży moderatorów, animatorów, diakonii i wszystkich uczestników.

Agata i Mariusz Osial
Rejon Piaseczno

zdjęcia M.Loretz

więcej zdjęć ==>>

DDW czerwiec 2014 1   DDW czerwiec 2014 2

DDW czerwiec 2014 5   DDW czerwiec 2014 9

 DDW czerwiec 2014 6   DDW czerwiec 2014 8   DDW czerwiec 2014 7