Spotkanie dla par pilotujących i nie tylko

Drogie Małżeństwa z kręgów DK Archidiecezji Warszawskiej,

zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją służbę dla innych, przekazać piękno Domowego Kościoła i charyzmatu Ruchu Światło-Życie, nowym małżeństwom. Jeśli już pilotujecie krąg lub pilotowaliście kiedyś, jeśli macie taką myśl lub potrzebę serca by popilotować krąg, zapraszamy na spotkanie par pilotujących. 

W ujęciu chronologicznym podejmiemy tematy związane z pierwszymi krokami podejmowanymi przez małżeństwa w parafii przy tworzeniu nowego kręgu, następnie przeprowadzeniu ewangelizacji i poprowadzeniu pilotażu. 

Spotkanie odbędzie się 6 marca 2010 (sobota) w domu parafialnym w Józefosławiu k/Piaseczna, parafia Św. Józefa Opiekuna Pracy, ul. Ogrodowa (dojazd ulicą Puławską od Warszawy – przy Toyocie w Mysiadle, przed Auchan, skręcamy w lewo, ul. Geodetów, a następnie w lewo w ulicę Ogrodową). Rozpoczniemy spotkanie o godz. 10.30 – przewidywane zakończenie ok. godz. 13.00 

Plan spotkania:

Zawiązanie Wspólnoty

Modlitwa

Konferencja

Rozmowy w grupach

Podsumowanie

AGAPA 

Spotkanie poprowadzą Ania i Janek Mickiewiczowie – para z ogromnym doświadczeniem w pilotażu i zakładaniu nowych kręgów, wspólnie z ks. Jarosławem Stolarczykiem – opiekunem kręgów DK i kręgu pilotowanego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 

Beata i Jarek Bernatowicz