URSYNÓW – Wykład „Walcz o czystość swoich dzieci czyli jak rozmawiać z dziećmi o 'tych’ sprawach”

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW!
W sobotę, 23. listopada, w godzinach 11:00-12:30, w kościele pw. bł. Władysława z Gielniowa Państwo Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie poprowadzą wykład:

„Walcz o czystość swoich dzieci czyli jak rozmawiać z dziećmi o „tych” sprawach”

Państwo Ogrodowczykowie zgodzili się przyjechać na dodatkowy wykład do naszego kościoła, by wszyscy Ci, którzy nie dotrą na prowadzone przez nich w najbliższych dniach warsztaty w katedrze św. Floriana na warszawskiej Pradze, mogli także zadbać o czystość swoich dzieci. Rekolekcje i warsztaty Państwa Ogrodowczyków na temat wychowania dzieci do czystości i tego, jak rozmawiać z dziecmi o seksualności, cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród rodziców, dlatego GORĄCO zachęcamy do udziału w wykładzie!

 

Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie

Są małżeństwem od 16 lat, rodzicami 4 dzieci.
Specjaliści zajmujący się zagadnieniami wychowania i profilaktyki problemów dzieci i młodzieży. Mają dużą praktykę w indywidualnej pracy konsultacyjno terapeutycznej z młodzieżą i dorosłymi: towarzyszą małżeństwom w kryzysie, prowadzą liczne konferencje, kursy przedmałżeńskie, autorskie warsztaty dla rodziców. Posługują w poradni życia rodzinnego. Pani Magdalena Ogrodowczyk jest Instruktorem Metody Rozpoznawania Płodności PSNNPR