URSYNÓW – informacje od Diakonii Wyzwolenia Rejonu Południowego

 

GARŚĆ INFORMACJI OD DIAKONII WYZWOLENIA REJONU POŁUDNIOWEGO…..

 

Diakonia Wyzwolenia z wielką chęcią przyjmie zaproszenia od Wspólnot parafialnych i kręgów Domowego Kościoła do poprowadzenia spotkań o Krucjacie Wyzwolenia Człowieka. Piszcie, bardzo chętnie opowiemy czym jest Krucjata Wyzwolenia Człowieka.

 

A oprócz tego zapraszamy do formacji…

Przyjdź i zobacz czekamy właśnie na Ciebie! A kiedy? Nasze spotkania odbywają się w każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 19 w parafii pw. św. Antoniego Marii Zaccarii (ul. Sobieskiego 15; sala domu parafialnego, poziom -1, wejście od strony ogródka przedszkolnego).

I do wspólnej modlitwy…

W naszym Rejonie Południowym odbywają się również comiesięczne Modlitwy Wyzwolenia

w każdy drugi piątek miesiąca różaniec o godz. 20.00 w parafii św. Tomasza Apostoła

w każdy trzeci czwartek miesiąca modlitwa o godz. 18:30 w parafii oo. Barnabitów pw. św. Antoniego Marii Zaccarii.

I do akcji NIE PIJĘ BO KOCHAM!

Podejmijmy akcję NIE PIJĘ BO KOCHAM! Na początku zachęcamy wszystkich członków i kandydatów KWC do napisania świadectw. Zobaczmy jak jest nas wielu, świadczmy o miłości i dobroci Boga, jak wspaniałe owoce przynosi dzieło wyzwolenia w naszym życiu! To nic trudnego, wszystkie informacje o akcji NIE PIJĘ BO KOCHAM i pomoce do napisania świadectwa na stronie internetowej:

http://www.kwc.oaza.pl/nie-pije-bo-kocham

z książki Prawda- Krzyż- Wyzwolenie ks. Franciszka Blachnickiego:

„Akcja na rzecz wyzwolenia musi zawsze iść w parze z ewangelizacją, bo inaczej głosilibyśmy coś, co nie jest do zrealizowania, mówilibyśmy ludziom o czymś, co jest dla nich nierealne, nieosiągalne. Dlatego te rzeczy muszą iść razem: ewangelizacja i głoszenie wyzwolenia, głoszenie wyzwolenia i ewangelizacja i praktycznie w naszym Ruchu będziemy zawsze te rzeczy łączyli ze sobą.”

 

kontakt do odpowiedzialnego diakonii

Mateusz Terlikowski

505968086

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia 🙂

Rejonowa Diakonia Wyzwolenia