PÓŁNOCNY – Nowa para rejonowa

 Kasia i Marcin Piaseccy zostali wybrani nową parą Rejonu Północnego Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej. Już po raz drugi głosowanie takie odbyło się w salce przy kościele na ul. Przyrynek, co być może stanie się trwałą tradycją.

9 czerwca 2011 frekwencja dopisała i liczenie kworum w szczelnie nabitej ludźmi salce było miłą formalnością. Kandydowały dwa małżeństwa, które dotąd pełniły posługę par łącznikowych: Kasia i Marcin Piaseccy oraz Justyna i Darek Piekarkowie. Animatorzy naszego rejonu stanęli przed niełatwym zadaniem, ponieważ i jedni i drudzy kandydaci są mocno zaangażowani w życie naszej wspólnoty. Z pomocą Ducha Świętego wybór został szczęśliwie dokonany. Świadkami tej ważnej dla naszego rejonu chwili byli Beata i Jarek Bernatowiczowie (nasza para diecezjalna) oraz oczywiście nasz ksiądz moderator – Marcin Loretz. Posługę zdali Agata i Staszek Dojsowie, wybrani do niej pod koniec 2008 roku.

Przed nową parą rejonową stoi wiele więszkszych i mniejszych zadań. Życzymy jej, aby ich wypełnianie było na chwałę PANA i służyło animowaniu osobowo pojętego życia w naszej wspólnocie. Jak zawsze prosimy o modlitwę i życzymy wielu Bożych łask, odwagi i radości, które będą wspierać w tej posłudze.

Agata i Staszek Dojsowie

 

zdjęcia ==>>