Uratuj Świętego! 2010

Uratuj Świętego! 2010 – to hasło internetowej akcji podjętej w trosce o życie nienarodzonych. Każdego roku na świecie dokonuje się kilkadziesiąt milionów aborcji. Z przeróżnych powodów zabija się rocznie tak wiele niewinnych istot, przy „milczącej zgodzie” znacznej części świata. Ktoś jedną decyzją pozbawia te dzieci radości przeżywania wspaniałego dzieciństwa, pierwszej miłości, wspólnych spacerów i rozmów… Nie pozbawił ich tylko jednego. Świętości ich życia i Miłości Pana Boga.

Uratuj Świętego! 2010 to II edycja nowenny w intencji dzieci zagrożonych aborcją. Akcja odbywać się będzie od 17 do 25 marca 2010r. Organizatorem akcji jest portal PokolenieJP2.pl – Społecznościowy Portal Młodych. Istotą akcji jest codzienna modlitwa w intencji wszystkich dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone. Tegoroczna edycja akcji odbywać się będzie pod hasłem „Bądźmy Świadkami Miłości!”.
Podczas trwania nowenny na stronie www.UratujSwietego.pl umieszczane będą krótkie wideokomentarze związane z tematem dnia. Pprzygotowali je artyści, biskupi i kapłani, którzy zapragnęli wesprzeć naszą akcję. Po krótkim rozważaniu będzie zachęta do modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych i ofiarowania Koronki do Bożego Miłosierdzia w tej intencji.
Patronat nad akcją objął ks. bp Stanisław Stefanek – biskup łomżyński.
Wszystkie informacje na temat akcji, a także formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie akcji: www.UratujSwietego.pl.
Czekamy na Wasze zgłoszenia! Każdy może zostać „bohaterem życia”!.