Alternatywy 2020 – ankieta o rekolekcjach wakacyjnych

Diakonia Oaz Rekolekcyjnych (rekolekcji indywidualnych) z przykrością informuje, że na ten moment rekolekcje wakacyjne nie mogą odbyć się w standardowej formie. Formuła przeżyciowa rekolekcji ODB, OND, ONŻ czy KODA nie pozwala na przeprowadzenie ich on-line. Chcielibyśmy jednak rozważyć jakie mamy opcje oraz przygotować alternatywę, aby w czasie wakacji chętni mogli doświadczyć wspólnoty i umocnić się w tym trudnym i niespodziewanym czasie.

Przesyłamy ankietę KLIK, w której można zaproponować swoje pomysły dotyczące zastępczych rekolekcji oraz ich tematyki, a także zadeklarować chęć pomocy w ich przygotowaniu.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy księży moderatorów, moderatorki, członków diakonii diecezjalnych, odpowiedzialnych wspólnot, animatorów oraz uczestników min. po ONŻ 3 oraz członków Domowego Kościoła, jeśli chcieliby wspomóc przygotowanie rekolekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Ankieta będzie dostępna przez tydzień (do 3 maja), a następnie odbędzie się spotkanie on-line dla tych, którzy zadeklarują pomoc.

 

O Edyta Pyrak 9 artykułów
Diakonia Miłosierdzia