Anna i Jan Mickiewicz nową parą diecezjalną

Z wielką radością w sercach i wdzięcznością Panu Bogu za Jego prowadzenie chcemy ogłosić, że nową parą diecezjalną wspólnoty Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie archidiecezji warszawskiej na lata 2023-2026 zostali Anna i Jan Mickiewiczowie.

Wybory nowej pary diecezjalnej odbyły się w trakcie spotkania kręgu diecezjalnego w dniu 27.05.2023 w gościnnej parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku, w obecności pary filialnej Beaty i Krzysztofa Krawczyków, par rejonowych, moderatora diecezjalnego DK księdza Pawła Witkowskiego i obecnej pary diecezjalnej. W wyniku przeprowadzonego zgodnie z Zasadami DK głosowania, spośród trzech kandydatur, Ania i Janek uzyskali największą liczbę głosów. Jego Eminencja Arcybiskup Metropolita Warszawski Kardynał Kazimierz Nycz wybór potwierdził i pobłogosławił.
Nowej parze diecezjalnej, która swoją posługę rozpocznie podczas wrześniowego Krajowego Podsumowania Pracy Rocznej Domowego Kościoła w Częstochowie, życzymy błogosławieństwa Bożego i natchnień Ducha Świętego. Całą wspólnotę prosimy o modlitwę w intencji Ani i Janka.

Pozostałym parom kandydującym serdecznie dziękujemy za gotowość podjęcia posługi pary diecezjalnej.

Anna i Piotr Zadrożni                 ksiądz Paweł Witkowski                          ksiądz Marek Traczyk
para diecezjalna DK AW        moderator diecezjalny DK AW     moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie