Pielgrzymka – ewangelizacja – serca wdzięczności – marsz

Kochani, 6 czerwca 2009 r., w 30. Rocznicę wielkiego wołania Papieża-Polaka o Ducha Świętego dla naszego narodu, członkowie wielu wspólnot, ruchów i wszyscy ludzie dobrej woli spotkają się na wspólnej Pielgrzymce do Warszawy.
Będzie to wspaniała okazja! Wyjątkowa szansa, aby zaświadczyć o Chrystusie, by w mocy Ducha Świętego podjąć dzieło ewangelizacji! 

Zachęcamy wszystkie diakonie ewangelizacyjne i wspólnoty do włączenia się w tę służbę! Prosimy Was, którzy pragniecie włączyć się podczas sobotniego wieczornego koncertu na pl. Piłsudskiego w ewangelizację bezpośrednią – zgłoście się do nas! Chcemy stworzyć grupę ewangelizatorów, którzy w ten niesamowity wieczór dadzą się porwać Duchowi Świętemu i zechcą świadczyć o Jezusie. Czekamy na Was!
Wszystkich zainteresowanych podjęciem ewangelizacji bezpośredniej podczas koncertu prosimy o kontakt: ewangelizacja@pielgrzymka.oaza.pl (DDE w Warszawie: Sylwia Iwanek)
Wszystkich członków wspólnot prosimy również o zrobienie transparentów lub plakatów ewangelizacyjnych na marsz radości i dziękczynienia 7 czerwca! Powinny one być w kolorze błękitnym albo żółtym, z napisami ewangelizacyjnymi, przykładowo:
-Jezus żyje!
-Dziękuję, że jesteś!
-Zmartwychwstał!
-Jest sens!
-Alleluja!
-Bóg jest miłością!
…. itp.


Mamy też za co dziękować! Pielgrzymowaniu zawsze towarzyszy jakieś dziękczynienie lub prośba. Dlatego zachęcamy do przywiezienia ze sobą czerwonych (papierowych) SERC, przygotowanych przez Was, o maksymalnej szerokości 30 cm. Mają to być SERCA WDZIĘCZNOŚCI, na których powinniście wypisać to wszystko, za co chcecie dziękować Jezusowi, np. za Papieża, dar KWC, za rodziny… Bądźcie kreatywni! Niech to „dziękuje” będzie też waszym świadectwem.
Chcemy zebrać je potem w kosze i zanieść w procesji z darami pod ołtarz na pl. Piłsudskiego. Następnego dnia te same kosze zaniesiemy na Pola Wilanowskie w marszu radości i dziękczynienia!

CZUJ SIĘ GOSPODARZEM TEGO SPOTKANIA!
JESTEŚ POTRZEBNY NA PL. PIŁSUDSKIEGO I NA POLACH WILANOWSKICH!
ALLELUJA, JEZUS ŻYJE!
CZY MOŻEMY NIE GŁOSIĆ TEJ RADOSNEJ NOWINY O ZBAWIENIU?!

Do zobaczenia!