Warsztaty metod rozpoznawania płodności

Warsztaty metod rozpoznawania płodności organizowane przez Diakonię Życia Archidiecezji Warszawskiej to propozycja dla każdego, kto chciałby żyć w zgodzie z naturą; to okazja, aby poznać naturalny cykl kobiety, dowiedzieć się, jak rozpoznawać dni płodne i niepłodne i w jaki sposób tę wiedzę przełożyć na życie małżeńskie. Czy będzie to lekcja stosowania „babcinego kalendarzyka”? Z pewnością nie. To nauka najnowszych metod rozpoznawania płodności.

Znajomość naturalnego cyklu kobiety powinna stanowić fundament pożycia małżeńskiego. „Warsztaty metod rozpoznawania płodności” są więc skierowane do narzeczonych i małżonków, ale nie tylko. Są przeznaczone także dla pojedynczych osób: dla kobiet, by mogły poznać własną naturę i mechanizmy biologiczne oraz dla mężczyzn, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę o prokreacji i zrozumieć naturę kobiety.

Tę wiedzę będzie można pozyskać od profesjonalistów: lekarzy specjalistów i instruktorów metod rozpoznawania płodności. Nauka metod będzie odbywać się w grupach. Przewidziany jest także czas na rozmowy indywidualne ze specjalistami.

Warsztaty będą odbywać się w dwie soboty: 12 maja (od godz. 9.00-16.00) i 2 czerwca 2012 r. (9.00-15.30), w Piasecznie (Pl. Piłsudskiego 10, przy parafii św. Anny).

Koszt: 100 zł – narzeczeni lub małżonkowie, 60 zł – pojedyncza osoba. W cenę wliczony jest koszt posiłku oraz zestawu materiałów do ćwiczeń. Bezzwrotna zaliczka wynosi 20 zł.

Pytania można kierować do Joanny Dymkowskiej, która prowadzi także zapisy: joannadymkowska@gmail.com, tel. (+48) 662641040. Zapisy trwają do 7 maja 2012 r.

Serdecznie zapraszamy 🙂