Powakacyjny DDW RŚ-Ż Niepokalanów, 04.09.2016 – zaproszenie

znak2016 188x250Drodzy,

w najbliższą niedzielę 4 września 2016 w Niepokalanowie odbędzie się powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie – będzie to czas dziękczynienia za doświadczenie rekolekcji wakacyjnych oraz za owoce roku formacyjnego 2015/16. Serdecznie zapraszamy Was i księży – opiekunów duchowych Waszych kręgów. Zaczynamy zawiązaniem wspólnoty o godz. 13.00.

Plan DDW:

13:00 zawiązanie wspólnoty i godzina świadectw
14:00 spotkania w grupach rekolekcyjnych
14:30 przygotowanie do Eucharystii
         Eucharystia

W tym również dniu nastąpi przekazanie posługi pary diecezjalnej Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie naszej archidiecezji: przekażemy ją Kasi i Marcinowi Piaseckim, którym już dziś życzymy licznych owoców ich pracy i radości z każdego spotkania z małżeństwami DK AW, i których polecamy Bożej opatrzności.

Również w trzech rejonach DK nastąpią zmiany w posłudze par rejonowych:

– w rejonie Piaseczno – po trzech latach odpowiedzialności Iza i Jarek Baczyńscy przekażą posługę Marzannie i Grzesiowi Kowalskim,
– w rejonie Nadwiślańskim – po trzech latach odpowiedzialności Ewelina i Paweł Pietrzakowie przekażą posługę Ani i Jankowi Mickiewiczom,
– w rejonie Kana Galilejska – po czterech latach odpowiedzialności Kasia i Darek Prusowie przekażą posługę Ani i Norbertowi Łukomskim.

Prosimy o modlitwę za wszystkie małżeństwa.

Podczas DDW będzie możliwość zakupienia śpiewników „Otwórzcie serca” w miękkiej (35 zł) lub twardej oprawie (55 zł) – będą je sprzedawać Ewa i Andrzej Chmielniakowie.

Jeszcze raz bardzo gorąco WSZYSTKICH zapraszamy – do zobaczenia w Niepokalanowie!

Z Panem Bogiem,
 
          Monika i Radek Galbarczyk                       ks. Andrzej Pawlak                  Kasia i Marcin Piaseccy
    ustępująca para diecezjalna DK AW          moderator diecezjalny DK AW     nowa para diecezjalna DK AW