Rozbudowa Domu Rekolekcyjnego na Jagiellońskiej w Krościenku

Drogie małżeństwa z Domowego Kościoła,

z radością chcemy Was wszystkich poinformować, że w minione wakacje rozpoczęła się w Krościenku rozbudowa domu rekolekcyjnego na ulicy Jagiellońskiej. Dom na Jagiellońskiej od lat służy rodzinom DK przeżywającym swoje rekolekcje. Jego rozbudowa jest niezbędna, aby wszystkie rodziny przeżywające swoje rekolekcje mogły mieszkać razem (niestety teraz tak nie jest i część uczestników mieszka niedaleko u gospodarzy) i aby można było przyjąć tych rodzin więcej. Dlatego też Krąg Centralny podjął decyzję o rozbudowie tego domu.

Aby to dzieło powstawało, obok modlitwy, potrzebne jest także nasze wsparcie materialne. Szczegóły znajdziecie w załączonym poniżej liście pary krajowej.

Pięknie wygląda dom, który wyszedł już ze stanu fundamentów i ma zrobioną pierwszą część murów nad fundamentem.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia teraz stanu rozbudowy pod linkiem www.dk.oaza.org.pl/v7/dom.php lub w każdej chwili klikając banerek „Rozbudowa… w Krościenku”, który znajduje się na naszej stronie internetowej po prawej stronie w zakładce POLECAMY.

Z Panem Bogiem

Beata i Jarosław Bernatowicz

 

dom jagielonska rozbudowa2012

 

 

 

ROZBUDOWA CENTRALNEGO DOMU REKOLEKCYJNEGO DOMOWEGO KOŚCIOŁA
W KROŚCIENKU PRZY UL. JAGIELLOŃSKIEJ 100

Wszystkich członków Domowego Kościoła pragniemy zapoznać z planami rozbudowy Centralnego Domu Rekolekcyjnego przy ul. Jagiellońskiej 100 w Krościenku i prosić o modlitwę oraz zaangażowanie w pomoc finansową, aby w przyszłości miejsce to mogło jeszcze lepiej służyć rodzinom z DK.
 

JAK MOŻNA WESPRZEĆ ROZBUDOWĘ?

Przede wszystkim prosimy o modlitwę. Jeżeli Pan nie zbuduje domu, daremnie się trudzą budujący (Ps 127,1).
 
Oprócz modlitwy potrzebne są także środki finansowe. Składki i darowizny członków DK z minionych lat umożliwiły rozpoczęcie rozbudowy, natomiast jej kontynuacja zależy od naszej dalszej ofiarności. Statystycznie rzecz biorąc, kwota przypadająca na jedno małżeństwo wynosi około 70 zł. Zdajemy sobie jednak sprawę, że rodziny Domowego Kościoła są w zróżnicowanej sytuacji materialnej i nie można tu stosować równej miary. Zachęcamy zatem do ofiarności na miarę Waszych możliwości. Niech będzie to dar Waszych serc: radosny i niewymuszony, rozłożony w czasie. Będziemy na bieżąco informowali o inicjatywach, mających na celu zebranie potrzebnych środków. Już dziś zapowiadamy jedną z nich: odpis podatkowy w ramach tzw. 1%. Liczymy też na Wasze lokalne pomysły.
 
Z góry dziękujemy za Waszą ofiarność! Niech rozbudowa Domu będzie jedną z form obchodów 40-lecia Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie!
 
Więcej informacji na www.dk.oaza.pl w zakładce „Rozbudowa”.

Beata i Tomasz Strużanowscy
para krajowa Domowego Kościoła
 
Ks. Marek Borowski
moderator krajowy DK
 
wraz z Kręgiem Centralnym DK

GDZIE MOŻNA KIEROWAĆ WPŁATY?
 
NR KONTA:
Instytut Niepokalanej Matki Kościoła
ul. Blachnickiego 25, 34-450 Krościenko n.D
Nr rachunku: 61 8817 0000 2001 0020 3964 0001
z dopiskiem: „Krąg przyjaciół Domu przy Jagiellońskiej”