Jak okiełznać huragan?

Diakonia Wychowawcza zaprasza WSZYSTKICH zainteresowanych na spotkanie poświęcone pracy z dziećmi dotkniętymi ADHD. Uwaga! ZMIANA MIEJSCA! Spotykamy się 21.02 w Piasecznie o 13:30!

Najbliższe spotkanie formacyjne Diakonii Wychowawczej odbędzie się 21.02 (sob) o godz. 13:30 w domu przy kościele św. Anny w Piasecznie. Będzie to tuż po zakończeniu Dnia Wspólnoty Animatorów i Diakonii. Warsztaty nt. pracy z dziećmi obdarzonymi ADHD, które potrwają ok 2 godz., poprowadzi Gosia Nowacka (pedagog specjalny i odpowiedzialna wspólnoty akademickiej św. Jakuba).
 
Dla chętnych na zakończenie (ok 15:30) opcjonalnie: spożywanie pizzy i rozmowy kuluarowe. Jeśli ktoś czuje, że jest chętny, proszę o zarezerwowanie sobie więcej czasu i przygotowanie finansowe
 
Spotkanie, jak zawsze, ma charakter otwarty. Można przybyć, nie mając zamiaru właczać się w prace naszej diakonii. Dlatego proszę o przekazanie zaproszenia na warsztaty we wspólnotach, animatorom, małżeństwom w kręgach i wszystkim ludziom dobrej woli 🙂 ADHD staje się zjawiskiem coraz bardziej powszechnym i sądzę, że każdy animator Ruchu, przynajmniej raz, spotka się z nim w toku swojej posługi. Dobrze by było się do tego przygotować 🙂 Zapraszamy osoby od 16 lat "w górę" bez względu na etap formacji.
 
Do zobaczenia!
Magda Leczkowska