URSUS – Spotkanie kręgu rejonowego 11.06.2014 – relacja

Ursus wybory 2014 1W dniu 11 czerwca 2014 odbyło się spotkanie kręgu rejonowego Rejonu Ursus Domowego Kościoła AW, podsumowujące formacyjną pracę roczną. W sali spotkań przy parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty, która jest zawsze gościnna dla DK, zgromadziła się zdecydowana większość małżeństw pełniących posługę pary animatorskiej kręgów w mijającym roku formacyjnym.

Była to okazja do podzielenia się radościami i troskami wynikającymi z pełnionej posługi. Budowaliśmy się nawzajem dobrymi praktykami w kręgach, postępem w rozwoju duchowym animatorów i powierzonych małżeństw. Trudności, których nie brakuje również w naszym rejonie, można było oddać Panu Jezusowi w czasie wspólnej modlitwy. Podziękowaliśmy Bogu za miniony rok, wydarzenia, które kształtowały naszą posługę i ludzi, którzy służyli nam pomocą na tej drodze.

Ursus wybory 2014 2Jedną z części spotkania były wybory nowej pary rejonowej, które przeprowadziła para diecezjalna DK AW – Monika i Radek Galbarczykowie.

Małżeństwem, które przez kolejne lata będzie pełniło posługę pary rejonowej Rejonu Ursus są Hania i Adam Miecznikowscy.

Dziękujemy Panu za dokonany wybór. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie łaski, jakich dostąpiliśmy, pełniąc posługę na rzecz małżeństw DK w rejonie.

Ufamy, że każde dobre ziarenko, które udało nam się zasiać, przyniesie plon na chwałę Pana.

Bogusia i Marek Pachała
ustępująca para rejonowa Rejonu Ursus

 Ursus wybory 2014 3   Ursus wybory 2014 4

Ursus wybory 2014 5   Ursus wybory 2014 6